Не суха і дуже ситна домашня піца

Любителям італійської кухні та швидкого приготування рекомендуємо спробувати піцу на сковороді за 10 хвилин. Прекрасно підійде для обіду чи вечері. Виручить вас, якщо на порозі зненацька з’явилися гості. Готувати просто. Впорається навіть найнедосвідченіший кулінар.

Необхідні інгредієнти на 2 особи:

  • сметана – 5 ст. л;
  • майонез – 5 ст. л;
  • яйце куряче – 2 шт;
  • мука в/с – 10 ст. л;
  • томати свіжі – 2 шт;
  • ковбаса -150 гр;
  • сир твердого сорта – 200 гр;
  • сіль – як віддаєте перевагу.

Приготування

Спочатку слід приготувати тісто. Для цього змішуємо: борошно, яйця, майонез та сметану. Збиваємо до отримання однорідної маси, солимо за смаком.

Беремо сковороду з товстим дном та стінками, змащуємо олією. Виливаємо основу.

Викладаємо начинку. Варіантів поєднань продуктів багато. Один з виграшних варіантів томати та ковбаса.

Натираємо сир на великій тертці. Щедро посипаємо заготівлю. Якщо його пошкодувати, отримайте несмачну та суху їжу.

Розпалюємо середній вогонь. Розігріваємо сковороду. Смажимо 2-3 хв. Тісто встигне схопитися.

Накриваємо кришкою. Чекаємо, доки сир розплавиться. Щойно сир розплавився, страва готова.

Секрет смачної страви

Не робіть підкладку з товстого тіста. Інакше швидко не приготуєте страву. Сковорода має бути не менше 24 см.

Соус та начинку не викладайте на все тісто. Потрібно укладаємо, залишаючи краї без неї. Тоді отримаєте рум’яні борти.

Якщо у кришці передбачено отвір для виведення пари, його потрібно накрити паперовою серветкою. Тоді все тепло та аромат піци залишиться всередині.

Якщо ви любите гриби, то рекомендуємо їх обсмажити на сковороді до напівготовності. Вони набудуть яскравого та приємного смаку.

Якщо ви любите курку чи м’ясо, їх треба попередньо відварити. Щоб маса не прилипала до кухаря, її треба потримати в холодній воді деякий час.

Спеції та прянощі для піци

Батьківщиною страви є Італія. Пряні трави є обов’язковим компонентом. У тісто добре додати наступні приправи та добавки: дрібно нарізана свіжа або сушена зелень, мелене насіння фенхелю, кардамону або коріандру.

Прянощі можна зберігати як у сушеному, так і у свіжому вигляді. Перший варіант дозволяє зберігати корисні добавки довше.

Найбільш популярні приправи для цієї страви:

Орегано: отримують шляхом сушіння зі звичайної материнки. Потім її подрібнюють і додають у різні страви. Спеція надає їжі перцевий смак та яскравий, пряний аромат. Підходить для приготування других страв та супів, випічку та напої.

Базилік: обов’язковий компонент у складі ароматичної суміші приправ для піци. Пряний смак не єдина його перевага. Рослина має великий спектр корисних для здоров’я властивостей. Він містить вітаміни, клітковину та корисні мікроелементи та амінокислоти. Свіже листя може бути зеленим або фіолетовим. Перше забарвлення гарантує свіжий аромат та насичений смак, а другий – яскравий аромат та більш насичений смак.

Розмарин: належить до вічнозелених пряних рослин. Аромат насичений нотками хвойного аромату. Приправа додасть шляхетну гіркуватість туди, куди ви її додасте. Приправа готується з висушеного та подрібненого листя. Не варто класти надто багато. Вона може зіпсувати загальну палітру смаку.

Чебрець: запашна і пряна трава. Її додають у сушеному вигляді у різні страви. Спершу сушать, потім подрібнюють. Краще робити цю процедуру перед вживанням. Тоді аромат спеції блюдо отримає у повному обсязі. Зберігати мелену приправу треба в сухій і чистій банці, краще зі скла. Багато шеф-кухарів рекомендують відправити герметично закриті ємності зі спеціями в холодильну камеру. Так ви довше збережете їхні корисні якості.

Джерело

Leave a Comment